Spôsoby platby a doručenia

OBJEDNÁVACIE PODMIENKY

Objednávka odoslaná zákazníkom je predávajúcim považovaná za platný a záväzný návrh kúpnej zmluvy, pokiaľ obsahuje všetky náležitosti požadované objednávkovým formulárom. Kúpna zmluva je uzatvorená potvrdením objednávky predávajúcim, prípadne dodaním a prevzatím objednaného tovaru zákazníkom.

Predávajúci je oprávnený požiadať zákazníka o autorizáciu objednávky vhodným spôsobom (telefonicky, príp. e-mailom). V prípade, že zákazník odmietne objednávku autorizovať, je považovaná za neplatnú.

DODACIE A PLATOBNÉ PODMIENKY (VŠETOK TOVAR MÁME SKLADOM I V PREDAJNIACH „party town“)

Predávajúci sa zaväzuje dodať objednaný tovar zákazníkovi najneskôr do 10 pracovných dní od potvrdenia objednávky podľa dostupnosti tovaru na sklade alebo v závislosti od konkrétneho produktu. Objednávky však štandardne vybavujeme priebežne, teda DO 48 HODÍN.

Všetky ceny sú uvádzané vrátane DPH. Predávajúci garantuje ceny uvedené v ponuke a to k okamihu odoslania objednávky zákazníkom.

Predávajúci sa zaväzuje dodať tovar zákazníkovi na adresu, ktorá bude uvedená pri registrácii zákazníka, resp. pri zadávaní objednávky.

Možnosti prepravy tovaru a súvisice ceny platné v rámci Slovenska sú nasledovné:

– tovar doručovaný ako balík alebo zásielka 1. triedy prostredníctvom Slovenskej pošty, a.s. – v prípade platby za objednaný tovar prevodom na účet sa k cene objednaného tovaru pripočítava poštovné a balné vo výške 3.50 EUR s DPH, ak hodnota objednaného tovaru je vyššia ako 100.00 EUR s DPH, poštovné ani balné neúčtujeme, t.j. jeho výška je 0.00 EUR. Doba dodania deklarovaná Slovenskou poštou, a.s. je deň podania zásielky + 1-2 pracovné dni v závislosti od typu zásielky (podrobnosti o tejto službe a podmienky prepravy sú dostupné na www.posta.sk);
– tovar doručovaný ako balík alebo zásielka 1. triedy prostredníctvom Slovenskej pošty, a.s. – v prípade platby za objednaný tovar na dobierku (platba pri preberaní objednávky) sa k cene objednaného tovaru pripočítava poštovné a balné vo výške 3.90 EUR s DPH. Doba dodania deklarovaná Slovenskou poštou, a.s. je deň podania zásielky + 1-2 pracovné dni v závislosti od typu zásielky (podrobnosti o tejto službe a podmienky prepravy sú dostupné na www.posta.sk);
– objednaný tovar je možné dodať i prostredníctvom expresnej služby Expres Kuriér Slovenskej pošty, a. s., kedy sa k cene objednaného tovaru pripočítava poštovné a balné vo výške 6.90 EUR s DPH rovnako v prípade platby za objednávku prevodom na účet dodávateľa i formou dobierky. Deklarovaná doba dodania je v nasledovný pracovný deň po dni podania zásielky alebo balíka (v prípade nadštandardného objemu objednaného tovaru si PARTY TOWN, s. r. o. vyhradzuje právo zvýšiť účtovanú výšku služby „poštovné a balné“ v závislosti od platného sadzobníka dostupného na www.posta.sk, o čom bude zákazník vopred e-mailom informovaný, pričom objednaný tovar bude odoslaný až po odsúhlasení individuálne stanovenej výšky poštovného a balného objednávateľom).

Poštovné do zahraničia je kalkulované osobitne.

Prevzatie tovaru potvrdzuje zákazník podpisom na sprievodnom doklade Slovenskej pošty, a.s. Miestom dodania tovaru je poštová adresa uvedená zákazníkom pri objednaní v objednávkovom formulári. Zákazník sa stáva vlastníkom tovaru až po zaplatení kúpnej ceny.

Zákazník si po telefonickom dohovore s predstaviteľom predávajúceho môže tovar prevziať i osobne na adrese prevádzky spoločnosti.

Tovar možno uhradiť nasledovnými spôsobmi :

na dobierku prostredníctvom Slovenskej pošty, a.s. – za objednaný tovar sa platí v hotovosti pri preberaní zásielky;
– jednorazovým bankovým prevodom na bankový účet spoločnosti uvedený v rámci notifikácie – po vyplnení požadovaných údajov sa automaticky vygeneruje variabilný symbol (zhodný s číslom objednávky), ktorý je potrebné zadať pri vypĺňaní bezhotovostnej platby (objednávky vybavujeme obratom po pripísaní predmetnej platby na účet PARTY TOWN, s. r. o.);
v hotovosti pri osobnom odbere v mieste prevádzky spoločnosti.