Franchise PARTY TOWN

STAŇTE SA MAJITEĽOM PÁRTY OBCHODU A ZABÁVAJTE SA

POJEM „PARTY TOWN“ SI ZA OSTATNÝCH 12 ROKOV VYBUDOVAL STABILNÉ MIESTO VO SVETE OSLÁV A ZÁBAVY NA SLOVENSKU. SLEDUJEME TRENDY V OBLASTIACH PÁRTY DOPLNKOV A DEKORACIÍ, SVADOBNÝCH VÝZDOB A NÁPADOV NA OSLAVY RÔZNEHO DRUHU. AK BY STE SA CHCELI STAŤ SÚČASŤOU TVORBY ZÁBAVY PRE SVOJICH ZÁKAZNÍKOV, KTORÝCH RADOSŤ BY SA ZÁROVEŇ STALA ZDROJOM VAŠICH PRÍJMOV, STAŇTE SA MAJITEĽOM PREVÁDZKY „PARTY TOWN“.

Ako teda koncept „franchising“ funguje? My to už vieme, máme so zriaďovaním úspešnej franšízovej prevádzky skúsenosti! Počiatočná investícia v podobe nákupu franchise licencie je na Vás, na rady ohľadom zloženia predávaného sortimentu a poskytovaných služieb, lokácie a rozvrhnutia predajne, priebeh zaškolenia Vašich zamestnancov, kroky v sfére marketingu a reklamy, zabezpečenie objednávania tovaru u našich zahraničných i domácich dodávateľov a všetky i tie najmenšie detaily, ktoré robia prevádzkovanie predajne úspešnou, sme tu MY!

Dvere k našim zákazníkom, dlhoročným skúsenostiam i spolupracujúcim partnerom sú pre budúcich franšízových partnerov PARTY TOWN s podnikateľskými ambíciami a citom pre dizajn otvorené v našej prevádzke v ZOC MAX Žilina. Podnikateľského ducha budúceho majiteľa prevádzky a jeho schopnosť viesť vlastný obchod, na základe výsledkov už úspešne fungujúceho konceptu PARTY TOWN franchise podporíme zdieľaním odborných vedomostí z celosvetového trhu v oblasti zábavy, lokálnych nákupno-predajnými zvyklostí, i obchodných výhod získaných na základe dlhodobej spolupráce s rôznymi podnikateľskými partnermi.

Ak máte záujem o viac informácií ohľadom Vašej podnikateľskej cesty po úspešnom franšízovom chodníku vydláždenom našou spoločnosťou PARTY TOWN, a to pri zachovaní si určitej miery nezávislosti, napíšte nám na sales@partytown.sk